Žurnalas
Redakcija
Prenumerata
Reklama
About magazine

Žurnalas

Apie žurnalą
Naujas numeris
Archyvas

Naujausias numeris

Tapk mūsų Facebook draugu!

 
 
    2013 m. Gegužė


Prezidentė
sutriuškintų priešininkus rinkimuose

Eduardas EIGIRDAS

Šiame numeryje spausdiname „Vilmorus“ atliktą apklausą, iš kurios galima susidaryti gana aiškų vaizdą apie kai kurių politikų ir partijų galimybes artėjančiuose prezidento rinkimuose. Įžvalgoje analizuojama, kokie kandidatai ar kokių politinių arba verslo struktūrų remiami kandidatai turi galimybių patekti į antrą rinkimų turą. Apklausos rezultatai turėtų būti įdomūs ir tiems, kurie stebi Neringos Venckienės politinę karjerą, nes turėtų padėti galutinai atsakyti į klausimą, ar eskaluojamas jos potencialas laimėti prezidento rinkimus yra realus, ar tai tik įtampos didinimo įrankis.

Detaliau skaitykite naujame žurnalo VALSTYBĖ numeryje.Studijos
pagal lyderius: 4 svarbiausi žingsniai

Monika POŠKAITYTĖ

Paskutines savaites iki brandos egzaminų pradžios skaičiuojančių abiturientų laukia nelengvas pasirinkimas: kol galvoje dar kirba svajonių profesijos vizija, o aplinkiniai vienas per kitą kužda, kur perspektyviausia ir populiariausia stoti, abiturientai spręs, kokią šalį, universitetą ir studijų programą rinktis kelyje į sėkmę. O kur stotų, ką studijuotų ir ką ugdytų dabartiniai verslo, mokslo bei politikos lyderiai, jei laikas pasisuktų atgal ir tektų vėl atsidurti abituriento vietoje? Savo įžvalgomis, kokias studijas rinktis ir kur studijuoti – Lietuvoje ar užsienyje, dalijasi „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas, telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda ir neseniai iš JAV, kuriose praleido 12 metų, grįžęs mokslininkas biotechnologas Daumantas Matulis.

Detaliau skaitykite naujame žurnalo VALSTYBĖ numeryje.Intelekto
milijonieriai

Aušra Radzevičiūtė

Senoji turtuolių karta savo verslus pradėjo nuo kuklių norų užsidirbti duonai su sviestu, o jaunoji karta neretai iš karto gauna ir kumpio. Ir čia kalbama ne apie tėvelių uždirbtus pinigus smagiai leidžiančius jaunuolius, o apie technologijų eros naujuosius milijonierius, kurie bent jau JAV kuria didelių pinigų kultūrą. Žinoma, Lietuva – ne Silicio slėnis, tačiau ir pas mus jau skaičiuojami naujosios kartos milijonieriai, kurie, kitaip nei vyresnieji kolegos, tikrai nieko neprivatizavo, nekombinavo, nestatė ir net negamino tiesiogine šio žodžio prasme. Jie – kūrybos žmonės, sėkmės istorijų herojai, į kuriuos nepaprastai smalsiai bei pagarbiai krypsta ir bendraamžių, ir dar jaunesnės akys.

Apie Lietuvos intelekto milijonierius ir sėkmės istorijų herojus skaitykite naujame žurnalo VALSTYBĖ numeryje.Išgelbėti
kapitalizmą nuo kapitalistų

Jón Baldvin HANNIBALSSON

Ramūnas BOGDANAS

Per nereguliuojamo kapitalizmo sukeltą Didžiąją depresiją prieš Antrąjį pasaulinį karą bankrutavo 20 tūkst. JAV bankų. Nuo tada žinoma, kaip pavojinga palikti nereguliuojamus ir neprižiūrimus bankus. Ši ignoruota pamoka sukėlė pastarąją finansų krizę JAV ir Europoje. Per daug bankų skolino per daug pinigų, kurių neturėjo, žmonėms, kurie – tai bankai privalėjo žinoti – paskolų niekada negrąžins. Viskas buvo pagrįsta naiviu tikėjimu apie rinkos neklystamumą. Kai yla išlindo iš maišo, tiesos apie rinkų viršenybę ir valstybės kišimosi žalą buvo apverstos aukštyn kojomis, valstybės ėmėsi didžiausios turtų gelbėjimo operacijos istorijoje.

Apie tai, kas veikusią sistemą atvedė prie bedugnės krašto, kaip neatpažįstamai pasikeitė tradicinė mažmeninė bankininkystė ir kuo visa tai baigėsi, skaitykite naujame žurnalo VALSTYBĖ numeryje. - 1:0 Birutės Vėsaitės naudai

 - Auksas atpigo, Lietuvoje brangs NT

 - „Kremlin-LIKE“ – nauja interneto trolių rūšis Lietuvoje?

 - Reklamuojiesi televizijoje – rizikuoji prarasti kelnes

 - Euro zona su nuosmukiu kovoja lėtai, bet užtikrintai

 - Ar Lietuvos bankas spėja paskui greituosius kreditus?

 - Arthuras A. Defehras:
   „Lietuvoje per mažai tų, kuriems rūpi jų verslas ir   bendruomenė“

 - Humoristai valdžioje, šakės ūkiui

 - Ateina verslo kreditavimo pavasaris?

 - Energetikos pramonė, kurią privalome sukurti

 - Ar George’as Clooney išgelbės DNB?

 - Antikvariniai reliktai XXI a. rinkodaroje

 - „Facebook“ joja „Google“ ant kupros

 - Smegenų tyrimai – ant revoliucijos slenksčio

 - Ieškomas: jaunas politikas klestinčiai Lietuvai

 - Lietuvių kino renesansas

 - Urmijos ežeras. Gražus kaip flamingas, sūrus kaip ašara

 - Turkas – mechaninis šachmatų žaidėjas

 - Atostogų džiazas


  Šias ir kitas temas rasite naujame žurnalo VALSTYBĖ numeryje.

  Naujienų prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti žurnalo „Valstybė“ naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą:

  Reklama

Dizainas: Puslapiai.eu
Sveitainėje naudojama MegaTVS