Žurnalas
Redakcija
Prenumerata
Reklama
About magazine

Žurnalas

Apie žurnalą
Naujas numeris
Archyvas

Naujausias numeris

Tapk mūsų Facebook draugu!

 
 
Nr. 9  
   

TURINYS

 Sveiki, gerbiamieji skaitytojai,

    Artėjant gražiausioms žiemos šventėms ir besibaigiant šiems metams, daugelis mūsų susimąsto – kokie bus ateinantys 2008 metai? Ar jie iš tiesų bus minkšto ekonomikos nusileidimo metai, kaip teigia Gitanas Nausėda, o politinės batalijos neužgoš politikų sąmonės, kaip viliasi Prezidentas Valdas Adamkus? O gal teks rimtai susiveržti diržus ir, artėjant rinkimams, stebėti vis didėjančias mitinguojančių žmonių minias? Į visus klausimus, be abejo, negalima rasti idealių ir tikslių atsakymų, tačiau paskutiniame 2007 m. VALSTYBĖS numeryje pasistengėme ne tik apžvelgti įdomiausias praėjusių metų tendencijas, bet ir pasidalyti keletu įžvalgų, kurios gali padėti orientuotis ateinančių metų ekonominiame ir politiniame gyvenime.

    Šiame žurnalo numeryje spausdinami pirmą kartą Lietuvoje atliktos apklausos rezultatai, atskleidę didžiausią pasitikėjimą tarp Lietuvos žmonių turinčius ekspertus, politikus bei visuomenės veikėjus. Ir rengdami šią apklausą, ir pateikdami ją Jums, norime atkreipti dėmesį, kad lyderiai gali būtų ne tik tie, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių užima aukštus valstybinius postus, bet ir tie, kurie savo nuosekliu darbu išsikovojo visuomenės pripažinimą. Pastebėdami šiuos žmones ir tai, kaip jais pasitiki visuomenė, mes ne tik siekiame paskatinti juos būti aktyvesnius Lietuvos valstybės gyvenimo dalyvius. Tikimės, kad šie rezultatai ir mūsų politikus privers pasitempti bei suvokti, kad bendrame visuomenės pasitikėjimo, o ne tarpusavio konkurencijos, fone jie anaiptol nėra pirmūnai.

    Tiesa, nepaisant artėjančių Kalėdų, šiame žurnalo numeryje nemažiname dėmesio ir ekonominėms temoms. Šiandienėje banguojančioje rinkoje besistengiančiuosius suvokti, kur vis dėlto geriau investuoti, turėtų sudominti Mariaus Čiuželio straipsnis, apžvelgiantis pelningiausias šių metų rinkas. Bandantiems įvertinti, kas laukia pasaulio ir Lietuvos ekonomikos, jei nafta ir toliau brangs, be jokios abejonės, vertėtų gilintis į ekonomikos analitiko dr. Raimondo Kuodžio įžvalgas.

    Ekonomika ir pinigai, be abejo, yra itin aktualūs dalykai, nes tik susitvarkę savo ūkį galime tikėtis sukurti turtingą visuomenę. Tačiau kiek reikia pinigų, kad būtume laimingi? Kokia laimės „barelio“ kaina? Arūno Sprauniaus straipsnį verta perskaityti tiems, kurie, „kaldami“ pinigą, jau nepasitenkina atsiradusiu dar vienu nuliu ar įsigytu nauju automobiliu.

    Kadangi VALSTYBĖS kolektyve nėra nė vieno, kuris nenori būti laimingas, prieš Kalėdas nutarėme redakcijos vardu paaukoti 5 tūkst. litų labdarai, pervesdami juos į „Bėdų turgaus“ fondą, besirūpinantį cukriniu diabetu sergančiais vaikais.

Žinoma, kai kam tai gali pasirodyti maža suma. Tačiau kitais metais, kai žurnalo leidybai, tikimės, jau nebereikės tokių didelių startinių sąnaudų, būsime dosnesni. Savo ruožtu ir toliau stengsimės padaryti viską, kad VALSTYBĖJE spausdinami geriausių specialistų patarimai bent truputėlį prisidėtų prie Jūsų sprendimų sėkmės. Sieksime, kad kartu stiprintume Lietuvos ekonomiką ir bent jau prieš šventes, dalydamiesi sėkmės vaisiais, galėtume jaustis laimingi.

    Gražių Jums šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų, gerbiami mūsų žurnalo skaitytojai.


 

  Naujienų prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti žurnalo „Valstybė“ naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą:

  Reklama

Dizainas: Puslapiai.eu
Sveitainėje naudojama MegaTVS